Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanı Orhan Tavlı’dan Kaymakam Öz’e Ziyaret

İçişleri Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Orhan Tavlı, Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Çataklı ve Mülkiye Baş Müfettişi Ömer Seymenoğlu, Aziziye Kaymakamı Zafer Öz’ü ziyaret etti.İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş...

Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanı Orhan Tavlı’dan Kaymakam Öz’e Ziyaret
İçişleri Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Orhan Tavlı, Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Çataklı ve Mülkiye Baş Müfettişi Ömer Seymenoğlu, Aziziye Kaymakamı Zafer Öz’ü ziyaret etti.
İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığı 2014 Yılı Yaz Semineri için geldiği Erzurum’da bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Tavlı, daha önce kaymakam olarak görev yaptığı ilçeyi de unutmadı. 1995-98 yılları arasında Ilıca’da kaymakamlık yapan Tavlı, Kaymakam Öz’ü makamında ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.
Kaymakam Öz, ziyaret anısına Teftiş Kurulu Başkanı Orhan Tavlı’ya Erzurum’un kültürel mirası olan ehram üzerine logolu pano hediye etti.
Görev yaptığı süre içerisinde Erzurum ve Ilıca İlçesine kazandırdığı ve görev süresinden sonra kendisinin ismi verilen Stadyumu gezen Tavlı, Erzurum’un ve Ilıca’nın hayatında ayrı bir yer tuttuğunu söyledi.
Sonrasında Ilıca Termal Tesislerini gezerek, Aziziye Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Orhan’dan Termal Tesisleri hakkında bilgi aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327