Mumcuoğlu: “oyuncularım İstediklerimi Yaptı”

Aydın 1.Amatör 4.Grup’ta sezonun ilk karşılaşmasında eski takımı Işıklı Demirspor’a karşı 4-1’lik net skorla galip gelen Tuğlaspor’un antrenörü Fehmi Mumcuoğlu, oyuncularının performansından memnun olduğunu söyledi.Işıklı...

Mumcuoğlu: “oyuncularım İstediklerimi Yaptı”
Aydın 1.Amatör 4.Grup’ta sezonun ilk karşılaşmasında eski takımı Işıklı Demirspor’a karşı 4-1’lik net skorla galip gelen Tuğlaspor’un antrenörü Fehmi Mumcuoğlu, oyuncularının performansından memnun olduğunu söyledi.
Işıklı Demirspor’da çalıştığı iki sezonun ardından rakip olduğunu anlatan Mumcuoğlu, “Tabi ki benim için duygusal bir karılaşma oldu. Ancak,her ne kadar amatör olsak da, profesyonelce düşünmemiz gereken anlar oluyor. Güzel bir maç oynadık. Hazır olmamamıza rağmen iyi bir oyun ortaya koyduk. Oyuncularım sahada istediklerimi yaptı. Kazandığımız için mutluyuz” dedi.
Önlerinde Aydınspor ile oynayacakları bir maç olduğunu hatırlatan Mumcuoğlu, “Aydınspor ligin güçlü ekiplerinden. Karşımıza dinlenmiş olarak çıkacaklar. Güzel bir maç olacak. Hafta içinde iyi hazırlanmamız gerekiyor” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327