MUPA CAFE PASTA SOLONU AÇILDI

Kırşehir’de Mupa Cafe Pasta Salonu açılışı düzenlenen törenle yapıldı.Kırşehir’de Türbe kavşağı olarak bilinen Aşıkpaşa Mahallesi Aşıkpaşa Bulvarı üzerinde hizmete giren Mupa Cafe işletmeni Mustafa Demirbaş, ’Kırşehir’de...

MUPA CAFE PASTA SOLONU AÇILDI
Kırşehir’de Mupa Cafe Pasta Salonu açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
Kırşehir’de Türbe kavşağı olarak bilinen Aşıkpaşa Mahallesi Aşıkpaşa Bulvarı üzerinde hizmete giren Mupa Cafe işletmeni Mustafa Demirbaş, ’Kırşehir’de görmekte olduğumuz bir eksiklik vardı. Bizler o eksikliği görerek nezih bir mekanla kahvaltı çeşitleri ve sıcak tatlılarla 7-24 hizmet vereceğiz. Kırşehir’de 3 sektörle hizmet verimi yapıyoruz. Her alanda hizmet etmenin ve vatandaştan takdir almanın onuru ile çalışmalar yapmaktayız. Amacımız değişen dünya da hizmet sektörünün kalitesini insanlara gösterebilmek, bu amaçla seçtiğimiz personel ve ürünlerimizin tazeliği ile hizmet edeceğiz" dedi.
Kırşehir’de araştırma yaparak eksiklikleri gördüklerini ve görülen alanlarda etüt yaparak çalıştıklarını anlatan Demirbaş, "Kırşehir’de 5 yıl boyunca araştırma yaparak kendi alanımızda eksik olan yönleri analiz ettik. Yaptığımız analizler sonrasında Kırşehirlilerin taleplerini görerek bu alanlarda Türkiye geneli çalışma alanları ile sahaya indik. Kırşehir’e hayırlı olsun" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327