Murat Dalkılıç'tan eşi Merve Boluğur'a gönderme

Bodrum'da konser veren Murat Dalkılıç, eşi Merve Boluğur'un kendisini kıskanmadığını söyledi.

Murat Dalkılıç'tan eşi Merve Boluğur'a gönderme
Rixos Premium Bodrum’da konser veren Murat Dalkılıç, tatilcilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Harbiye Açık Hava konseri öncesi Rixos otelinin adasında sahne alan ünlü şarkıcı, eski ve yeni albümünden şarkılar seslendirdi. Yaptığı dans şovuyla da büyük beğeni toplayan Dalkılıç, yaklaşık 3 saat sahnede kaldı. Yerli ve yabancı turistlerin izlediği konserde yerinde duramayan Dalkılıç'ın neşeli tavırları dikkatlerden kaçmadı.


Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Dalkılıç, çıkardığı albüm hakkında yorum yapan müzik eleştirmenlerinin yorumlarını çok beğendiğini ifade ederek, “Albümümü emin kulaklar dinliyor. Bu konuda çok mutluyum. Emin kulaklar dinlediği zaman sen de güveniyorsun ve ona göre hareket ediyorsun. Yaptığım albüm ile gurur duydum. Albümüm dikkate alınıyor. Albümümü sevmişler ki biraz daha iyi olsun diye bir şeyler söylüyorlar” ifadelerini kullandı.

"EŞİM BENİ KISKANSA BODRUM'A GELİRDİ"

Basın mensuplarının oyuncu eşi Merve Boluğur’un giyimine karışıp karışmadığı sorusu karşısında ne söyleyeceğini şaşıran ünlü popçu, “Moda giyeyim diye bir takıntım yok. İlkez Özen benim tüm tasarımlarımı ayarlıyor. Sahne kostümlerimi, normal sokakta giyeceğim her şeyi o ayarlar. Sevgili eşimin de giyim konusunda yardımları oluyor” dedi.

Eşinin kıskanç olup olmadığı sorulan Murat Dalkılıç, "Kıskansa yanımda gelirdi” şeklinde cevap vererek, hızlı bir şekilde sahneye çıktı. 
Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2016, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327