Muratlı’da Yeni Hız Kesici Kasisler Takılıyor

Tekirdağ’ın Muratlı ilçesi genelinde yapımı tamamlanan yollara araçlar için hız düşürücü yeni kasisler monte edilmeye başlandı. Araçların hızlı bir şekilde geçmesini engellemek için kurulan kasisler, ilçe sakinlerini de memnun etti.Yaya...

Muratlı’da Yeni Hız Kesici Kasisler Takılıyor
Tekirdağ’ın Muratlı ilçesi genelinde yapımı tamamlanan yollara araçlar için hız düşürücü yeni kasisler monte edilmeye başlandı. Araçların hızlı bir şekilde geçmesini engellemek için kurulan kasisler, ilçe sakinlerini de memnun etti.
Yaya ve araç trafiğini rahatlatmayı hedefleyen Muratlı Belediyesi, cadde ve sokaklardaki kauçuktan yapılı reflektörlü hız kesici kasis sayısını arttırdı. Mahalle aralarında ve yaya geçidine yakın yerlere monte edilen kasislerin, cadde üzerinde bulunan hane sakinleri ve özellikle çocukların güvenliği için büyük önem taşıdığı kaydedildi. Hız düşürücü kauçuk kasisleri dikkate alan sürücülerin, hızlarını düşürerek güzergahlarına devam ettiği ifade edildi.
Yaya ve araç trafiğini düzene koymaya yönelik işlem gerçekleştirdiklerini ifade eden Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, hız kesici kasisleri okulların yoğunlukta bulunduğu cadde ve sokaklara kaydırmak suretiyle çalışmaların sürdüğünü kaydetti.
Geceleri de aydınlanan hız kesicilerden sürücülerin de memnun olduğu görüldü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327