Muratpaşa Belediyesi’ne Ek Hizmet Binası

Muratpaşa Belediyesi, hizmet kalitesini artırmak ve hız kazandırmak amacıyla yeni kurulanlarla birlikte sayısı artan birimler için ek hizmet binasını hizmete sundu.Eşit hizmet ilkesi ile sorumluluk bölgesindeki 56 mahalleye hizmet sunan Muratpaşa...

Muratpaşa Belediyesi’ne Ek Hizmet Binası
Muratpaşa Belediyesi, hizmet kalitesini artırmak ve hız kazandırmak amacıyla yeni kurulanlarla birlikte sayısı artan birimler için ek hizmet binasını hizmete sundu.
Eşit hizmet ilkesi ile sorumluluk bölgesindeki 56 mahalleye hizmet sunan Muratpaşa Belediyesi’nin hizmet kalitesini artırmak ve hız kazandırmak amacıyla yeni birimleri de kurduğu belirtildi. Muratpaşa Belediyesi’nin yeni kurulanlarla birlikte sayısı artan birimler için ek hizmet binası hazırladığı ifade edilirken, Belediye Başkanı Ümit Uysal, Çağlayan Mahallesi’ndeki 3 katlı ek hizmet binasında süren çalışmaları denetledi.
Amaçlarının belediye hizmetlerine hız ve kalite kazandırmak olduğuna dikkat çeken Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Destek Hizmetleri, Dış İlişkiler, Etüd Proje, İşletme ve İştirakler, Kadın ve Aile Hizmetleri, Kentsel Tasarım ile Kütüphane Müdürlüklerimiz ek binamızda hizmet verecek. Vatandaşlarımıza modern, sağlıklı ve rahat ortamlarda hizmet vermek istiyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327