MURATPAŞA’DAN CANLI HAYVAN SATIŞ YERLERİNE DÜZENLEME

Antalya Gazi Bulvarı üzerinde bulunan canlı hayvan satış yerlerini, Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nce kaldırıldı.Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Antalya’nın doğu giriş kapısı sayılan Gazi Bulvarı üzerinde bulunan...

MURATPAŞA’DAN CANLI HAYVAN SATIŞ YERLERİNE DÜZENLEME
Antalya Gazi Bulvarı üzerinde bulunan canlı hayvan satış yerlerini, Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nce kaldırıldı.
Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Antalya’nın doğu giriş kapısı sayılan Gazi Bulvarı üzerinde bulunan ve yoğun şikayet konusu olan canlı hayvan satış yerlerini kaldırdı. Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Gazi Bulvarı üzerinde Doğuyaka ve Topçular Mahalleleri’nde bulunan noktalarda, canlı hayvan satışı yapanları uyarıp, alanların boşaltılmasını sağladı. Bu çalışma ile görüntü ve kokudan kaynaklı olumsuzluklar ortadan kaldırıldı.
Aşık Veysel Caddesi ve Hal Kavşağı’ndan havaalanı istikametine kadar olan bölgede denetim yapan Zabıta ekipleri, 30 canlı hayvan satışı yapan kişiyi uzaklaştırdı. Aynı bölgede bulunan 5 noktada satışı yapılmak istenilen yaklaşık 200 küçükbaş hayvan da sahiplerince bölgeden uzaklaştırıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327