Müsiad, İnşaat Sektör Kurulu Toplantısını Yaptı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi, İnşaat Sektör Kurulu Toplantısını gerçekleştirdi.MÜSİAD Malatya Şubesi’nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, sektör...

Müsiad, İnşaat Sektör Kurulu Toplantısını Yaptı
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi, İnşaat Sektör Kurulu Toplantısını gerçekleştirdi.
MÜSİAD Malatya Şubesi’nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, sektör kurullarını çok önemsediklerini ifade etti.
Balin, Malatya’da üyeler arasında 4 sektör oluşturduklarını kaydederek, "İnşaat sektöründe Malatya’da yoğun bir üye sayımız var. Genel anlamda 4 sektörümüz mevcut. Bu sektörlerimizle ilgili düzenli olarak toplantılar yapıyoruz" dedi.
MÜSİAD Malatya Şubesi Sektör Kurulları Komisyonu Başkanı Hüseyin Apak ise, Malatya’da daha güzel çalışmalar yapmak adına bu tür toplantıları önemsediklerini kaydederek, "Malatya’da hep birlikte yaşıyoruz. Şehrimizin daha güzelleşeceği, çocuklarımıza yaşanılabilir bir şehir bırakmak, sivil toplum kuruluşlarının belediyelerle ortak çalışmalarını önemsiyoruz" ifadelerini kullandı.
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, MÜSİAD’ın kendisi için ayrı bir öneme ve yere sahip olduğunu ifade etti.
Polat, MÜSİAD’ın yapacağı çalışmaların kendileri için önemli olduğunu belirterek, "Malatya Büyükşehir, Yeşilyurt ve Battalgazi Belediyesi olarak gerçekten üretime ve çalışmaya aşığız. Şehrimize hizmet edecek, katkı sağlayacak kim varsa onlarla birlikteyiz. Görevimiz onların önünü açmak ve onlarla birlikte işlerini takip etmektir" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327