Müsiad Yönetimi Vali Ve Gençlik Spor Müdürünü Ziyaret Etti

MÜSİAD Düzce Şubesi yönetim kurulu üyeleri Valisi Ali İhsan Su ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’yi makamında ziyaret etti.Vali Su’yun hacdan dönüşü sebebiyle bir ziyaret düzenleyen MÜSİAD Düzce Şubesi Yönetim...

Müsiad Yönetimi Vali Ve Gençlik Spor Müdürünü Ziyaret Etti
MÜSİAD Düzce Şubesi yönetim kurulu üyeleri Valisi Ali İhsan Su ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’yi makamında ziyaret etti.
Vali Su’yun hacdan dönüşü sebebiyle bir ziyaret düzenleyen MÜSİAD Düzce Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Vali Su’yu tebrik etti.
MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak Vali Su’yu tebrik ederek “Allah kabul etsin ve oralara gidemeyen tüm Müslümanlara Allah nasip etsin” dedi.
Ayrıca 31 Ekim’de MÜSİAD Şanlıurfa’nın ev sahipliğinde yapılacak olan 88. Genel İdare Kurulu Toplantısına değinen Çakmak, konu ile ilgili Vali Su’ya bilgiler verdi.
Heyet ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah DERECİ makamında ziyaret etti.
Sohbet havasında geçen ziyarette MÜSİAD’ın ve Gençlik hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nün yapmış ve yapacak olduğu faaliyetler üzerine değerlendirmeler yapıldı. Ziyaretlere MÜSİAD heyetinden başta Başkan İsmail Çakmak olmak üzere, Mehmet Coşkun, Tanju Acar, Zekai Başaran, Nazmi Tok, Mehmet Akif Öztürk ve Fatih Güngör katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327