MÜSİAD’DAN KOSGEB MÜDÜRÜ’NE ZİYARET

MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri KOSGEB Zonguldak Müdürü Yaşar Yıldırım’ı ziyaret etti.Üye ve Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretlerinin yanı sıra bürokrat ziyaretlerini de sürdüren MÜSİAD Zonguldak...

MÜSİAD’DAN KOSGEB MÜDÜRÜ’NE ZİYARET
MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri KOSGEB Zonguldak Müdürü Yaşar Yıldırım’ı ziyaret etti.
Üye ve Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretlerinin yanı sıra bürokrat ziyaretlerini de sürdüren MÜSİAD Zonguldak Şubesi, son olarak KOSGEB Zonguldak Müdürü Yaşar Yıldırım’ı ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette KOSGEB ve MÜSİAD’ın etkinliklerinden bahsedildi.
KOSGEB olarak küçük ve orta ölçekli girişimcilere destek vermek ve yeni girişimcilerin önünü açmak için çaba gösterdiklerini söyleyen KOSGEB Müdürü Yaşar Yıldırım, MÜSİAD’ın çalışmalarını takip ettiklerini ifade etti.
MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, Zonguldak’ta küçük ve orta ölçekli işletmeler ile yeni girişimcilerin yetişmesi açısından KOSGEB’in çalışmalarını önemsediklerini belirtti. Başkan Yılmaz, MÜSİAD olarak da Zonguldak’ta yeni projelerle girişimciliğin geliştirilmesini hedeflediklerini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327