Mustafa Ceceli'den eski eşine şok suçlamalar!

Şarkıcı Mustafa Ceceli, boşanma sürecinde Sinem Gedik'in gizlice bilgisayarına girip e-posta hesabından Selin İmer'le çekilen fotoğrafları aldığını ve boşanma protokolündeki isteklerin yerine getirilmesini bekledikten sonra kamuoyuna servis ettiğini iddia etti.

Mustafa Ceceli'den eski eşine şok suçlamalar!

Eşi Sinem Gedik ile ayrılığı ve sosyetik güzel Selin İmer’le birlikteliği gündemden düşmeyen Mustafa Ceceli, Instagram hesabından yaptığı açıklamada boşanma sürecinin Ocak ayında başladığını, yeni ilişkisinin evliliğinin bitmesiyle bir alakası olmadığını söyleyerek, eski eşini suçladı.

Mustafa Ceceli dün suçladığı eski eşiyle ilgili 27.05.2017 tarihinde yani geçen hafta yaptığı açıklamada ise "Eşim dünyanın en mükemmel insanıdır. Neyim varsa eşimindir." ifadelerini kullanmıştı.

İşte Ceceli’nin dün akşam saatlerinde yaptığı açıklama…

“Sustum belki hakikat açığa çıkar diye bekledim.. Fakat ben sustukça daha da çarpıtıldı zaten zor olan bu süreç… Yıllardır süren fikir ayrılıkları çatırdattı önce evliliği, ardı arkası kesilmeyen kavgalar da kaçınılmaz sona getirdi bizi.

OCAK AYINDA BAŞLAYAN boşanma süreci sanki bir haftada olup bitmiş gibi lanse edildi. Boşanma kararımızdan çok sonra başlayan ilişkim, sanki boşanma sebebi gibi gösterildi. Bu fotoğrafları basına kim ve kimlerin verdiği apaçık ortada zaten. Amaç; beni karalamak…

GİZLİCE BİLGİSAYARIMA GİRİP FOTOĞRAFLARI ALDILAR

Gizlice bilgisayarıma girip e-postamdan fotoğrafların fotoğrafı aylar önce çekilmişti zaten.. Nedense anlaşmalı boşanma protokolündeki istekleri yerine getiriline kadar beklenildi…
Daha fazlası çok fazlası var. Ama oğlumun gelecekteki psikolojisi önceliğim olduğu için susacağım ve devamını yasal yollardan çözeceğim… Şiddetli geçimsizlikle başlayan bu sürecin böylesine şiddetli bir karalamayla son bulmasına gönlüm razı değil… Bu açıklamayı daha acı şeyler yaşanmamasını ümit ederek yapıyorum..

Sağduyunun ve vicdanların seslenişinin galip geleceğine inancım tam…”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER