Müzik Ve Moda “sonsuz Aşk”ta Buluştu

Türkiye’nin en önemli tekstil firmalarından Saydam Tekstil bir ilke imza attı. İlk kez bir defile için müzik değil, müzik için defile hazırlandı.Saydam Tekstil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Serdar Saydam, “Sonsuz...

Müzik Ve Moda “sonsuz Aşk”ta Buluştu
Türkiye’nin en önemli tekstil firmalarından Saydam Tekstil bir ilke imza attı. İlk kez bir defile için müzik değil, müzik için defile hazırlandı.
Saydam Tekstil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Serdar Saydam, “Sonsuz Aşk” albümündeki şarkıları ünlü moda tasarımcısı Özlem Süer’in bu albüm için hazırladığı koleksiyonla tanıttı. İş ve cemiyet dünyasını bir araya getiren Pera Palas’taki lansmanda Serdar Saydam’ın söz ve müziklerinden oluşan şarkılarını ünlü neyzen Aziz Şenol Filiz yönetimindeki orkestra eşliğinde Jehan Barbur, Atakan Akdaş, Osman Ziyagil ve Merve Utandı Kalkan seslendirdiler. Birbirinden ünlü 14 manken de albümle aynı adı taşıyan koleksiyondaki kostümleri canlı müzik eşliğinde davetlilere sundular.
Albümdeki eserlerin seslendirildiği konser ve defile, aralarında Arzu Kaprol, Hakan Yıldırım, Özhan Eren ve Çiğdem Kamer gibi isimlerin de yer aldığı davetliler tarafından büyük beğeni ile izlendi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327