Namık Kemal’de Anlamlı Jest

Düzce Namık Kemal İlkokulu Okul Aile Birliği idareci ve öğretmenlerine jest yaptı.Düzce Namık Kemal İlkokulunda 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile özel bir gün yaşandı. Okul Aile Birliğinin hazırladığı sürpriz program öğretmenleri...

Namık Kemal’de Anlamlı Jest
Düzce Namık Kemal İlkokulu Okul Aile Birliği idareci ve öğretmenlerine jest yaptı.
Düzce Namık Kemal İlkokulunda 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile özel bir gün yaşandı. Okul Aile Birliğinin hazırladığı sürpriz program öğretmenleri memnun etti. Okulda öğretmen ve aile birliği üyeleri ile bir araya gelen Düzce Namık Kemal İlköğretim Okulu Müdürü Arif Önemli, tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak başarılar diledi. Önemli’nin konuşmasının ardından Okul aile birliği tarafından öğretmenlere hediyeler takdim edildi. Evlerde hazırladıkları yiyecekleri öğretmenlere ikram ettiler. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde birbirinden leziz yiyecekleri masalarında bulan öğretmenler böylesine anlamlı bir günde yapılan bu jest karşısında memnun olduklarını dile getirdiler.
Okul Aile Birliği Başkanı Emine Çiçek de, en kutsal mesleğin öğretmenlik olduğunu ifade ederek, öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. Okul idaresi ve okul aile birliği arasındaki dayanışma okulda memnuniyetle karşılandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327