Nazilli Devlet Hastanesi’ndeki Şiddet İddiasi

Nazilli Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Fatih Kocatürk, hastanede görev yapan teknikeri darp ettiği yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.Tekniker Abdullah Akar ile aralarında bir tartışma yaşandığını kaydeden Fatih...

Nazilli Devlet Hastanesi’ndeki Şiddet İddiasi
Nazilli Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Fatih Kocatürk, hastanede görev yapan teknikeri darp ettiği yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.
Tekniker Abdullah Akar ile aralarında bir tartışma yaşandığını kaydeden Fatih Kocatürk, “Söz konusu olay adli ve idari makamlara tarafımca da intikal ettirilmiş olup gerekli incelemeler başlatılmıştır. Konuyla ilgili daha fazla konuşmayacağım. Yetkili merciler karar verdiğinde gereği neyse yerine getirilecektir. O ana kadar görevimin başında olacağım ve her zamanki hassasiyetimle vazifemi yapacağım. Olayla ilgili olarak beni suçlayıcı iddiaları üzülerek takip ettim. Bu iddialar psikolojik sıkıntıya düşmeme neden olmakta ve de mensubu olduğum kamu kurumunun imajını lekelemektedir. Bu iddiaların gerçeklik payı yoktur” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327