Nba Şampiyonu İstanbul’da Hazırlanıyor

NBA Şampiyonu San Antonio Spurs, bugün İstanbul’da genç basketbolcularla buluştu ve ardından bir antrenman gerçekleştirdi.11 Ekim’de Fenerbahçe Ülker ile karşılaşacak olan NBA’in son şampiyonu San Antonio Spurs, bugün Darüşşafaka Antrenman...

Nba Şampiyonu İstanbul’da Hazırlanıyor
NBA Şampiyonu San Antonio Spurs, bugün İstanbul’da genç basketbolcularla buluştu ve ardından bir antrenman gerçekleştirdi.
11 Ekim’de Fenerbahçe Ülker ile karşılaşacak olan NBA’in son şampiyonu San Antonio Spurs, bugün Darüşşafaka Antrenman Sahası’nda idman yaptı. Genç basketbolcularla buluşan NBA’in yıldızlarına, milli basketbolcu Oğuz Savaş da eşlik etti.
11 Ekim’de Fenerbahçe Ülker ile karşılaşacak olan San Antonio Spurs’ın başarılı oyuncuları, organizasyon öncesi sarı-lacivertli basketbolcu Oğuz Savaş ile birlikte maçın tanıtımı için basına poz verdi. Darüşşafaka Antrenman Sahası’nda genç basketbolcuların antrenmanlarını takip eden ünlü basketbolcular ardından gençlerle tokalaştılar.
Organizasyonun tanıtımı sonrası antrenman yapan NBA’in son şampiyonunun çalışmalarını birçok seyirci de tribünden takip etme imkanı buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327