Nefes kesen kovalamaca! Peşinden uçuruma atladı!

İstanbul’da cezaevi firarisi Serdar Aydemir, 20 metrelik uçurumdan atladı. Zanlının peşine düşen polis memuru Oğuz Gündüz de gözünü kırpmadan uçurumdan atlayıp Aydemir’i yakaladı

Nefes kesen kovalamaca! Peşinden uçuruma atladı!

İstanbul Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri durumundan şüphelendikleri bir otomobili durdurarak uygulama yapmak istedi. Kimlik kontrolü yapılacağı sırada otomobilde bulunan bir kişi araçtan inerek hızla kaçmaya başladı.

Gazete Habertürk'ten Nihat Uludağ'ın haberine görei, cezaevi firarisi olduğu öğrenilen 39 yaşındaki Serdar Aydemir, Gürpınar Dalyan Caddesi, Manda Burnu mevkiinde bulunan 20 metrelik uçurumdan hızla aşağı inerek izini kaybettirmek istedi. Serdar Aydemir’in elinden kaçmasına izin vermek istemeyen polis memuru Oğuz Gündüz de, Aydemir’in atladığı uçurumdan hiç tereddüt etmeden kendini aşağı bıraktı.

KOLLARI KIRILDI

Polis memuru Oğuz Gündüz’ün azimli takibi sonrasında uyuşturucu ticaretinden suç kaydı bulunan ve cezaevi firarisi olan Serdar Aydemir yakalandı. Ancak bu zorlu kovalamacada polis memuru Gündüz ve cezaevi firarisi Aydemir’in birer kolu kırıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER