Nejat İşler ile ilgili kangren açıklaması

Nejat İşler'in menajeri, ünlü oyuncunun sadece parmaklarının üst kısmındaki kangren olan etli bölgelerin alındığını açıkladı.

Nejat İşler ile ilgili kangren açıklaması

3 parmağı kesildiği iddia edilen ünlü oyuncu Nejat İşler ’in menajeri merak edilenleri açıkladı.

Ünlü oyuncu Nejat İşler, geçirdiği septik şok nedeniyle hastaneye kaldırılmış aylar süren tedavisinin ardından taburcu edilmişti. 42 yaşındaki oyuncu, 95 gün yoğun bakımda kalmış ve nisan ayında taburcu edilmişti. Bir süre önce yeniden hastaneye yatan oyuncunun, tedavisi sırasında kangren olan sağ elinin 3 parmağı kesilmişti.

KANGREN OLAN KISIM ALINDI

Radikal’in haberine göre İşler’in hayranlarını üzen bu haberin ardından ünlü oyuncunun menajeri bir açıklama yaptı. 5 saat süren bir operasyonda İşler’in sadece parmaklarının üst kısmındaki kangren olan etli bölgelerin alındığı belirtildi. Sargıları yarın açılacak olan İşler’in, tırnaklarının bir kısmının hala durduğu, bacağından et alınıp ellerine uygulanabileceği öğrenildi. Bu işlemin yapılıp yapılmayacağı ise ünlü oyuncunun sargılarının açılmasından sonra netleşecek.

PARMAKLAR NEREYE KADAR KESİLDİ

İşler’in menajeri yaptığı açıklamada, ‘Parmaklarının birinci boğumuna kadar bile kesilmedi. Sadece üst kısmı alındı. Tırnaklarının bir kısmı duruyor. Her şeyin iyiye gitmesini bekliyoruz’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2014, 08:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327