Nevşehir Devlet Hastanesi Servis Odalarındaki Yataklar Yenilendi

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi’ndeki servis odalarında bulunan tüm yataklar yenilendi. Hastanedeki servislere 140 adet yeni otomatik yatak alındı.Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel...

Nevşehir Devlet Hastanesi Servis Odalarındaki Yataklar Yenilendi
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi’ndeki servis odalarında bulunan tüm yataklar yenilendi. Hastanedeki servislere 140 adet yeni otomatik yatak alındı.
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe yaptığı açıklamada, Genel Sekreterliğe bağlı tesislerde hizmet amaçlı cihaz yenileme alımlarının sürdüğünü belirtti. Bu amaçla; Nevşehir Devlet Hastanesi’nde kalite standartları ölçü alınarak, hasta memnuniyetini ve hizmet kalitesini artırmak amacı ile servis katlarında bulunan hasta odalarına 140 adet son teknoloji, otomatik, motorlu ve hareketli yatakların alındığını ifade eden Çömçe, bu sayede tüm servis odalarındaki yatakların pratik ve modern bir kimliğe kavuştuğunu kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327