Niğde Üniversitesi Sempozyuma Hazırlanıyor

KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği Başkanlığı Stratejik Planlama Kurulu toplantısı Niğde Üniversitesi Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi toplantı salonunda yapıldı.Toplantıda 2. KOP Bölgesel Kalkınma Sempozyumu ve UNİKOP Spor Oyunları’nın...

Niğde Üniversitesi Sempozyuma Hazırlanıyor
KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği Başkanlığı Stratejik Planlama Kurulu toplantısı Niğde Üniversitesi Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi toplantı salonunda yapıldı.
Toplantıda 2. KOP Bölgesel Kalkınma Sempozyumu ve UNİKOP Spor Oyunları’nın hazırlıkları görüşüldü.
Niğde Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Şenel’in başkanlık yaptığı toplantıya Üniversiteler Birliğine bağlı Akademisyenler katıldı.
23-24 Ekim tarihinde yapılacak olan 2. KOP Bölgesel Kalkınma Sempozyumu Niğde Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezinde yapılacak.
Sempozyumuna Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in de katılması bekleniyor.
UNİKOP Spor oyunları kapsamında 18-22 Ekim tarihleri arasında Basketbol branşında yarışmalar Niğde Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Meslek yüksek okulu spor salonunda yapılacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327