Nilüfer Eğitim Kurumları Yeni Eğitim Yılına “merhaba” Dedi

Bursa Nilüfer Eğitim Kurumları’nda minik öğrenciler için ilk ders zili çaldı.Ana sınıfları ve 1. sınıfların okula alışabilmeleri için maraton bir hafta önce başladı. Bursa’nın köklü eğitim çınarlarından Nilüfer Eğitim Kurumları...

Nilüfer Eğitim Kurumları Yeni Eğitim Yılına “merhaba” Dedi
Bursa Nilüfer Eğitim Kurumları’nda minik öğrenciler için ilk ders zili çaldı.
Ana sınıfları ve 1. sınıfların okula alışabilmeleri için maraton bir hafta önce başladı. Bursa’nın köklü eğitim çınarlarından Nilüfer Eğitim Kurumları öğrencileri de okula “merhaba” dedi. Öğrencilerden önce velileri ağırlayan Nilüfer Eğitim Kurumları, velilere çocuklarının gelişimleri ve okula intibak etmeleri hakkında bilgi verdi.
Nilüfer Eğitim Kurumları Genel Müdürü Mehmet Kıcıroğlu, ”Çocukların okula başlama dönemlerinde ailelerin bu konuya dikkatli yaklaşması gerekiyor. Öğrencinin okula gelmeyi kendisinin istemesini sağlamak, öğrenme hevesini artırır. Çocuk evde okulla ilgili olumlu şeyler duyup, okula başlamaya psikolojik olarak hazırlanırsa herhangi problem yaşamaz. Öğretmenlerimiz çocukların okula intibak edebilmeleri için eğlenceli faaliyetler düzenleyecek. Türkiye için faydalı fertler yetiştirmek istiyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327