Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’ne Ek Yerleştirme İle Öğrenci Alınacak

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney, ek yerleştirme ile öğrenci alınacağını söyledi.Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney, konuyla alakalı yaptığı açıklamada, "Ek Yerleştirme ile Üniversitenin...

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’ne Ek Yerleştirme İle Öğrenci Alınacak
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney, ek yerleştirme ile öğrenci alınacağını söyledi.
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney, konuyla alakalı yaptığı açıklamada, "Ek Yerleştirme ile Üniversitenin İktisat, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri bölümlerine toplam 50 öğrenci alınacaktır. Alınan öğrenciler ise değişik oranlarda burslu olacaktır" dedi. Güney ayrıca, üniversitenin ek yerleştirme kontenjanları ve bursları ile ilgili detaylı bilginin üniversitenin web sayfasında (www.nny.edu.tr) mevcut olduğunu da sözlerine ekledi.
Adayların, 2014-ÖSYS Ek Yerleştirme Kılavuzuna //www.osym.gov.tr internet adresinden ulaşabileceği ve 2014-ÖSYS ek yerleştirme tercihlerini 18-25 Eylül 2014 tarihleri arasında internet üzerinden bireysel olarak kendilerinin yapabilceği öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327