Ödemiş Kadın Kooperatifi Karşıyaka’ya Örnek Model Oldu

Ödemiş Kadın Kooperatifi Karşıyakalı kadınların örnek aldığı kooperatif oldu.Karşıyaka’da Belediye tarafından organize edilen “Karşıyaka Kadın Emeğini Değerlendirme Kermesi” Karşıyaka Metro önünde başladı. 5 gün sürecek olan...

Ödemiş Kadın Kooperatifi Karşıyaka’ya Örnek Model Oldu
Ödemiş Kadın Kooperatifi Karşıyakalı kadınların örnek aldığı kooperatif oldu.
Karşıyaka’da Belediye tarafından organize edilen “Karşıyaka Kadın Emeğini Değerlendirme Kermesi” Karşıyaka Metro önünde başladı. 5 gün sürecek olan Kadın Emeğini Değerlendirme kermesine katılan Ödemiş Kadın Kooperatifi Karşıyaka Belediyesinin desteği ile kurulacak Karşıyaka Kadın Kooperatifinin örnek modeli oldu.
Konu ile ilgili olarak konuşan Ödemiş Kadın Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Serpil Köymen şunları söyledi: “Ödemiş Kadın Kooperatifi yaptığı çalışmalar ortaya koyduğu projeler ve ürettiği ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Karşıyaka Belediyesi tarafından organize edilen “Karşıyaka Kadın Emeğini Değerlendirme Kermesi”ne davet aldık. Burada çok güzel bir ortam var Karşıyakalı kadınlar, engelliler birçok katılımcı burada yerini aldı. Ayrıca Karşıyakalı kadınlarda Karşıyaka Kadın Kooperatifi isimli kooperatiflerini kuracaklarmış. Ödemiş Kadın Kooperatifini örnek model olarak kendilerine seçtiler. Bizimle kooperatifçilik konularında bilgi alışverişi yapıyorlar. Bundan sonrada karşılıklı ilişkilerimiz devam edecek. Kooperatifimizin model olması bizleri ayrıca mutlu etti. Bu durum Ödemiş Kadın Kooperatifinin başarılarından bir tanesi dahadır. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327