Ödemiş’te Cumhuriyet Ve Karşıyaka Caddeleri Şantiye Gibi

İzmir’in Ödemiş ilçesinde, Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü’nün asfaltlama çalışmalarının yanı sıra, elektrik hatlarının yer altına alınma işlemleri de devam ediyor.Ödemiş ilçesinin ana caddelerinden olan Cumhuriyet ve Karşıyaka...

Ödemiş’te Cumhuriyet Ve Karşıyaka Caddeleri Şantiye Gibi
İzmir’in Ödemiş ilçesinde, Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü’nün asfaltlama çalışmalarının yanı sıra, elektrik hatlarının yer altına alınma işlemleri de devam ediyor.
Ödemiş ilçesinin ana caddelerinden olan Cumhuriyet ve Karşıyaka Caddelerinde, hem asfalt kazıma çalışmaları hem de elektrik hatlarının yer altına alınma işlemleri gerçekleştirilirken, caddeler şantiye görünümüne büründü. Ovakent yolu olarak da bilinen bölgede, Cumhuriyet Caddesi’nin her iki yönünde elektrik hatlarının yer altına alınması için kazı çalışması yapıldı. Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü de, asfaltlama çalışmaları kapsamında Karşıyaka Caddesi ve Köşebaşı Camii önünde kazı çalışması gerçekleştirdi. Çalışmalar sırasında, her iki caddenin büyük kısmı gündüz saatlerinde trafiğe kapatıldı. Elektrik hatlarının yer altına alınması çalışmalarında ilk etabın tamamlandığını bildiren yüklenici firmanın şantiye şefi Doğukan Kut, "İlçe genelinde devam eden elektrik hatlarının yer altına alınması çalışmaları çerçevesinde Emmioğlu ve Cumhuriyet Mahallelerimizde yoğun bir çalışma söz konusu. Cumhuriyet Caddesi’nde de hatları yer altına alarak, aydınlatma sistemini yenileyeceğiz" dedi. Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü’nün, Ödemiş’teki asfaltlama çalışmalarını 20 Kasım’a kadar tamamlamayı hedeflediklerini belirten yüklenici firma şantiye şefi Muzaffer Samet Çetin de, "İlçe girişinden Beşgöz Mevkii’ne kadar olan bölümdeki asfaltlama işlemini tamamladık. Şu anda Cumhuriyet ve Karşıyaka Caddelerinin asfaltını yeniliyoruz. Diğer caddelerimizde kazıma işlemi ile altyapı çalışması yapmıştık. Buradaki asfalt kullanılabilir durumda olmadığı için söküp altyapısını hazırlayıp yine asfalt sereceğiz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327