Odunpazarı Personeline “iş Sağlığı Ve Güvenliği” Ve “ Risk Analizi” Eğitimi

Odunpazarı Belediyesi personeline “İş Sağlığı ve Güvenliği” ve “ Risk Analizi” konularında eğitim verildi.Meclis salonunda düzenlenen seminerde, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt da belediye personelini yalnız bırakmadı....

Odunpazarı Personeline “iş Sağlığı Ve Güvenliği” Ve “ Risk Analizi” Eğitimi
Odunpazarı Belediyesi personeline “İş Sağlığı ve Güvenliği” ve “ Risk Analizi” konularında eğitim verildi.
Meclis salonunda düzenlenen seminerde, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt da belediye personelini yalnız bırakmadı. Başkan Kurt personel ile birlikte iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldı. Belediye personelinin daha güvenli ortamlarda çalışabilmesi amacıyla düzenlenen iş sağlığı ve güvenliği eğitimine Odunpazarı Belediyesi bünyesinde görev yapan personel katıldı. İş sağlığı ve güvenliği konusunda sunum yapan iş güvenliği uzmanı Görkem Çeber, personele mevzuatlar hakkında bilgi verdi.
Türkiye’de gerçekleşen iş kazaları ve meslek hastalıklarının boyutları hakkında da önemli açıklamalarda bulunan Çeber, genel iş güvenliği kuralları oluşturulması, kazaların ve meslek hastalıklarının önlenmesi ve güvenli bir iş ortamı oluşturulması konularında katılımcıları bilgilendirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327