ODUNPAZARI’NDAKİ ASANSÖRLER MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI’NA EMANET

Odunpazarı Belediyesi ve Eskişehir Makine Mühendisleri Odası arasında ilçe sınırları içerisinde yer alan tüm asansörlerin periyodik muayenesinin yapılması konusunda protokol imzalandı.Odunpazarı Belediyesi’nde düzenlenen protokol törenine...

ODUNPAZARI’NDAKİ ASANSÖRLER MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI’NA EMANET
Odunpazarı Belediyesi ve Eskişehir Makine Mühendisleri Odası arasında ilçe sınırları içerisinde yer alan tüm asansörlerin periyodik muayenesinin yapılması konusunda protokol imzalandı.
Odunpazarı Belediyesi’nde düzenlenen protokol törenine Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, TMMOB Makine Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Ünal ve oda yetkilileri katıldı. Protokol töreninde yaptığı konuşmada; “Asansörlerin bakımı ve denetlenmesi işi gibi çok önemli bir işin makine mühendisleri odasına devrini birlikte gerçekleştiriyoruz” diyen Başkan Kurt, "Odunpazarı Belediyesi demokratik kitle örgütleri ve odalarla işbirliğini tüm hızıyla sürdürüyor. Son yıllarda Türkiye’de ki asansör kazalarını ve kaybedilen canları gördüğümüzde gerçekten dikkatli bir biçimde izlenmesi gereken bir alandır. Bu ciddi bir iştir. Bunu da ticari kaygılardan uzak biçimde, bir kamu kurumu titizliğinde inceleyeceklerine inandığım makine mühendisleri odası ile birlikte gerçekleştireceğiz" şeklinde konuştu.
GÜVENİMİZ TAM
Makine Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi’ne olan güvenlerinin tam olduğunu vurgulayan Başkan Kurt, "Onlar da bu işi en üst düzeyde gerçekleştirip Odunpazarı halkının can ve mal güvenliğini sağlayacaklardır. Bu anlamda bu önemli protokolü büyük bir huzur içinde gönül rahatlığıyla imzalıyoruz. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bir yıllık süre içerisinde de başarılar diliyorum. Kolay gelsin diyorum ve bizim bir alandaki sıkıntılarımızı giderdikleri içinde bir kez daha başkana yönetime ve bütün çalışanlarına saygılarımı sunuyorum" görüşlerine yer verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327