Oğlunun ölüm videosunu yayınladı!

Motosiklet kazasında hayatını kaybeden oğlunun kaza görüntülerini sosyal medyadan yayınlayan anne, kazalara dikkat çekmek ve yol güvenlikleri arttırılmasında bilinçlendirmek istediği için yayınladığını söyledi.

Oğlunun ölüm videosunu yayınladı!
David Holmes’in kaskındaki kameranın kaydettiği görüntülerde ve genç adamın saatte 157 kilometre hızla giderken bir araca çarparak yaşamını yitirdiği ana dair görüntüler yer aldı.

Sosyal paylaşım sitesi Youtube’da 1 haftada 11 milyon 860 bin kere tıklanan videoda konuşan anne, Haziran ayında oğlunun motosikleti ile Norfolk kenti yakınlarında kaza geçirdiğini açıkladı.

Oğlunun hızı çok sevdiğini belirten anne Brenda, “Biliyorum o gün motosikleti çok hızlı sürüyordu. David hızı ve motosikletleri çok severdi. Sürücü onu görmedi ve aracı ile dönmeye çalıştı. Fakat David fark etmedi ve kazadan kaçmak için zamanı kalmamıştı. Bu videoyu paylaşmak benim için kolay değil fakat umarım insanlar bundan ibret alır” dedi.

Videoyu insanların oğlu gibi ölmemesi için yayınladığını ifade eden annenin açıklamaları sonrası sosyal medyada binlerce kişi Brenda’ya destek mesajı yolladı. Birçok insan David Holmes’un ölüm anına ait videonun çok üzücü olduğunu fakat kendilerini bilinçlendirdiğini ifade etti.

Belirli bir kesim de anne Brenda’yı bilinçli davranışından dolayı tebrik ettiklerini ifade etti. 


Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2014, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327