Öğrenciler Sevinçlerini Başkan Mahçiçek’le Paylaştılar

Ali Sezai Efendi İlkokulu öğrencileri 2014-2015 eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’i ziyaret edip, mutluluklarını paylaştılar.Okul Müdürü Reşat Evren ve öğretmen Osman Çam...

Öğrenciler Sevinçlerini Başkan Mahçiçek’le Paylaştılar
Ali Sezai Efendi İlkokulu öğrencileri 2014-2015 eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’i ziyaret edip, mutluluklarını paylaştılar.
Okul Müdürü Reşat Evren ve öğretmen Osman Çam eşliğinde ziyarete gelen öğrenciler Muhammet Karabukaş ile Nazlı Topal’ı kabul eden Başkan Mahçiçek, öğrencilere yakından ilgi gösterdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mahçiçek, minik öğrenciler Muhammet ve Nazlı‘ya tüm öğrenim hayatları boyunca başarı dileklerinde bulundu. Yeni eğitim-öğretim yılını oldukça güzel bir atmosferde karşılamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Mahçiçek, şöyle konuştu:
“Yeni bir eğitim-öğretim yılına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Pek çok yavrumuz ilk kez okullu olmanın heyecanını, diğer öğrencilerimiz ise yaz tatili dolayısıyla ayrı kaldıkları okullarına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Tabi ki Çocuklarımız bizlerin yarınları. Onların en iyi şekilde eğitilmeleri, yetiştirilmeleri toplum olarak bizim en önemli görevlerimizden bir tanesi. İnşallah biz de Onikişubat Belediyesi olarak bize ihtiyaç duyulan her noktada eğitim camiamızın yanında olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim yılında tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve milli eğitim çalışanlarımıza başarılar diliyorum.”
Öğrenciler Muhammet ve Nazlı ise ziyaret anısına Başkan Mahçiçek’e çiçek takdim ederken, Mahçiçek’te öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327