ÖĞRENCİLERDEN İZMİT TURU

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın talimatıyla İzmit’te yaşayanların yaşadıkları şehri daha iyi tanımaları için bir süre önce başlatılan İzmit tanıtım turlarına öğrenciler de katıldı.Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü...

ÖĞRENCİLERDEN İZMİT TURU
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın talimatıyla İzmit’te yaşayanların yaşadıkları şehri daha iyi tanımaları için bir süre önce başlatılan İzmit tanıtım turlarına öğrenciler de katıldı.
Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen İzmit turuna katılan Özel Cebir Koleji 4/A sınıfı öğrencileri yaşadıkları kenti daha yakından tanıma imkanı buldular.
Öğretmenleri Fikriye Kurşun ile birlikte tura il olarak Ekopark’tan başlayan öğrenciler burada gönüllerince eğlenerek stres attılar. Öğrenciler daha sonra Sırrıpaşa, Yeşil ve Sarı Konak, İzmit Belediye Müzesi ile Av Köşkünü gezerek kentteki tarihi yerlerin son durumunu görme imkanı buldular.
İzmit Belediyesi Çocuk Hakları Okulunda haklarını öğrencilerin İzmit turu Gölkaypark’ta yemekle son buldu. İzmit turundan oldukça memnun kalan öğrenciler, ”Bize böyle bir imkanı sağladığı için Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’a çok teşekkür ederiz” dediler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327