Öğretmeniyle cinsel ilişkiye girdi! Fark edilince...

İngiltere'de yaşanan olayda 40 yaşındaki tasarım öğretmeni Jeffery Thomas, kendisine aşık olan kız öğrencisi ile ilişki yaşamaya başladı.

Öğretmeniyle cinsel ilişkiye girdi! Fark edilince...

16 yaşındaki kız öğrencisi ile ilişki yaşayan tasarım öğretmeni, meslekten atıldı. Öğretmen ile birlikte yaşamaya başlayan kız öğrenci ise bebek beklediklerini açıkladı.

Okulda ve okul sonrasında sürekli genç kız ile vakit geçirmesi diğer öğretmenler tarafından fark edilen adam, okul ve kızın ağabeyi tarafından uyarıldı. Uyarıları aldırmayan adam, kız ile görüşmeye devam etti, hatta kızın kendi evinde bir gece geçirmesine izin verdi.
Açılan soruşturmada, Thomas'ın ABD'de yaşayan eşinden ayrıldığı ve 3 yıldır öğretmenlik yaptığı ve Eylül 2013'te okuldan istifa ettiği açıklandı. Soruşturmada ifade veren kız öğrenci, Thomas'ın evine taşındığını ve hamile olduğunu açıkladı.

Thomas ise verdiği ifadede, davranışlarının profesyonel sınırları aştığının farkında olduğunu ancak kendisinin cinsel bir dürtü ile hareket etmediğini ileri sürdü.

Soruşturma komitesi ile Jeffrey Thomas'ın cinsel dürtüler ile hareket ettiğine karar vererek meslekten atılması kararını aldı. 

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2015, 14:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327