Okullarda Öğrencileri Çizgi Film Kahramanları Karşılayacak

Yozgat’ın Sorgun ilçesinde 2014-2015 eğitim öğretim yılı hazırlıklarını sürdüren öğretmenler, okula ilk kez başlayacak olan öğrencilerin dikkatini çekmek için okul bina duvarını çizgi film karakterlerinin resimleri ile süsledi.Sorgun...

Okullarda Öğrencileri Çizgi Film Kahramanları Karşılayacak
Yozgat’ın Sorgun ilçesinde 2014-2015 eğitim öğretim yılı hazırlıklarını sürdüren öğretmenler, okula ilk kez başlayacak olan öğrencilerin dikkatini çekmek için okul bina duvarını çizgi film karakterlerinin resimleri ile süsledi.
Sorgun Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Müdürü Ercan Erkuş, yeni eğitim öğretim yılı öncesinde okul içi ve okul dışında bir takım çalışmaların yapıldığını belirterek, “Geçtiğimiz eğitim öğretim yılı sonunda öğretmenlerimizle bir toplantı gerçekleştirdik. Yeni eğitim yılında okula ilk kez başlayacak olan aynı zamanda diğer öğrencilerimizin de okula olan sevgisini artırmak amacıyla “Okulumu Seviyorum” projesi altında bir çalışma yapılması konusunda karar verdik. Alınan bu karar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Ekinci’ye ilettik. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekinci’de bizlere bu projede gerekli desteği sağlayarak ihtiyacımız olan boya, fırça ve diğer malzemelerin temini sağladı. Bu çalışmalara okulumuzun idarecileri, öğretmenleri, hizmetlileri, öğrencileri ve veliler katıldı. Okulumuzun dış cephesine okulun daha güzel göstermek için ve çocuklara okulu sevdirmek için çizgi film kahramanlarının resimlerini çizdik” dedi.
Yaklaşık 15 gün süren çalışmanın ardından okulun ön cephesini tamamladıklarını ifade eden Erkuş, “ Diğer cepheleri de yeni eğitim öğretim yılı başlamadan tamamlamayı düşünüyoruz. Bu projede desteğini bizlerden esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Ekinci’ye, tüm okul personeline, öğrencilere ve velilere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327