Okullardaki Çöp Konteynerleri Yenilendi

Şırnak’ın Silopi ilçesinde, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte okul bahçelerinde bulunan çöp konteynerleri yenilendi.Silopi Belediyesi tarafından ’Daha güzel ve daha temiz bir Silopi için el ele’ şiarıyla başlatılan...

Okullardaki Çöp Konteynerleri Yenilendi
Şırnak’ın Silopi ilçesinde, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte okul bahçelerinde bulunan çöp konteynerleri yenilendi.
Silopi Belediyesi tarafından ’Daha güzel ve daha temiz bir Silopi için el ele’ şiarıyla başlatılan temizlik projesi kapsamında çalışmalar devam ediyor. 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte okulların bahçelerinde bulunan eski ve kırık çöp konteynerlerinin yerine yenileri alınarak okul bahçelerine yerleştirildi. Okul yöneticileri ile kısa ziyaretler gerçekleştiren Silopi Belediyesi Eş Başkanı Seyfettin Aydemir, "Bu kent hepimizin, dolayısıyla burada yaşayan bütün yurttaşların bu temizlik projemize destek vermesi gerekir" dedi. Belediye olarak Silopi’nin daha güzel ve temiz olması için yurttaşlara çağrıda bulunan Aydemir, "Bütün halkımıza çağrımızdır, onlarda bu konuda duyarlı davransınlar. Temiz bir kent için hep beraber mücadelemizi sürdürmeliyiz" diye konuştu.
Ziyaret sırasında okul yöneticileri Aydemir’e duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327