Ömür Gedik'in şort tepkisi tartışma yarattı! Kendini böyle savundu

Gedik, "İstanbul AVM'lerindeki bazı kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda... Plajda değilsiniz diyeceğim ama bence zaten bilerek yapıyorlar..." ifadelerini kullandı.

Ömür Gedik'in şort tepkisi tartışma yarattı! Kendini böyle savundu

Şarkıcı Ömür Gedik sosyal medya hesabından tartışma yaratan bir paylaşım yaptı. "İstanbul AVM'lerindeki bazı kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda... Plajda değilsiniz diyeceğim ama bence zaten bilerek yapıyorlar..." ifadelerini kullanan Gedik'e sosyal medya kullanıcılarından eleştiri yağdı. Gedik gelen tepkiler sonrası video paylaşarak açıklama yaptı.

"YERİNE GÖRE GİYİNMEK DİYE BİR ŞEY VAR"

Ömür Gedik yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Şort meselesiyle ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. Yerine görene giyinmek diye bir şey vardır. Her yerde her şeyi giyemezsiniz. Yatak odası kıyafetiyle sokakta gezemezsiniz, bakkala gidemezsiniz, bir alışveriş merkezine gidemezsiniz. Bugün benim AVM'de gördüğüm kızın giydiği şort gerçekten şort denmeyecek şekildeydi. Popoyu baya açıkta bırakan şorttu. Ve bununla ilgili bu kadar kısa şortlar artık ayıp sınırlarını aşıyor diye yazdım ve gerçekten de hala böyle düşünüyorum. Ben bu ülkenin en rahat giyinen kadınlarından bir tanesiyim. Şort giyiyorum, giyilmesine asla karşı değilim. Benim kimsenin kıyafetine de karışmaya niyetim yok. Ama bir G - string şortla şokakta, bakkalda, AVM'lerde dolaşmayı ben kendi adıma doğru bulmuyorum. Yerine göre giyinmek diye bir şey var."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cihan Tetikler
Cihan Tetikler - 5 ay Önce

Toprağın altında öldüğünde sana bunun hesabını sorarlar tabi Allaha inanıyor ve iman ediyorsan bu gün toplumda evlenemeyen bir çok bekar insan var ne yapsınlar böyle yarı çıplak gezerek milleti azdırma ın anlamı yok

Güler aydın
Güler aydın - 5 ay Önce

Bende katılıyorum gece kıyafetiyle sokağa cıkmak ayıp

asd
asd - 5 ay Önce

Kadın haklı külottan farkı yok.

SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327