banner332

Önce uzun uzun kızdı sonra da ateşe verdi!

Gaziantep’te, anahtarcı ustası sürekli tamir ettirmesine rağmen bozulmasına öfkelendiği motosikletini dağ başına çıkardı, karşısında insan varmış gibi konuşup elindeki sopayla ayna ve lambalarını kırdı, en sonunda da, ’Beni yarı yolda bırakırsan seni yakarım demiştim’ diyerek üzerine benzin dökerek ateşe verdi.

Önce uzun uzun kızdı sonra da ateşe verdi!

Gaziantep’te anahtarcı ustası olan soyadı belirlenemeyen Aykut isimli kişi, geçen Nisan ayında sürekli tamir ettirmesine rağmen kendisini yarı yolda koyan motosikletini gece vakti birkaç arkadaşıyla birlikte dağ başına çıkardı. Elinde tahta sopa ile konuşmaya başlayan Aykut isimli genç, sürekli tamir parası verdiğini ancak aracın kendisini sürekli yarı yolda bıraktığını söyledi.

Motosiklete bakarak, ’Seninle daha önce de konuştuk ve beni yarı yolda bırakmayacaksın diye anlaştık. Beni yarı yolda koyarsan seni yakarım demiştim’ diyen genç, elindeki sopayla motosikletin aynalarını kırdı. Son 10 gün içerisinde 280 lira tamir parası verdiğini ama yine yolda kaldığını söyleyen genç, daha sonra pet şişe içerisindeki benzini motosikletin üzerine döküp ateşe verdi. Aykut isimli genç, motosiklet alev alev yanarken; şöyle dedi:

"Sana yakarım demedim mi; iyi mi oldu şimdi. Yandın" dedi. Bu sırada öfkeli genç yaşananları cep telefonuyla görüntüleyen arkadaşına, "Bu motosiklet bana çok eziyet etti. Rahmetli dedemin motosikletiydi amcam bana kullanmam için verdi. Ben iyilik yapıp, tamir ettirdim. Ama o beni yarı yolda bıraktı. Ben de kendisini dağın başında yaktım. Oh yüreğim soğudu."

Öfkeli genç daha sonra motosiklet yanarken; "30 lira verdim" dediği motosikletin lambalarını elindeki sopayla kırdı ve ’oh manzaraya karşı ne güzel yaktım seni’ diye söylenmeyi de sürdürdü.

Aykut isimli gencin, motosikletini yanma anına ilişkin bir arkadaşı tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedilerek sosyal medya sitelerine yüklenen görüntüler çok sayıda kişi tarafından ilgiyle izlendi.


 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2016, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner326