Önder Özen: "gökhan Yaptığı Şeyin Cezasını Çekti"

Beşiktaş’ın eski futbol direktörü Önder Özen, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in Gökhan Töre ile ilgili yaptığı açıklamalara destek verdi.Bir televizyon kanalına telefonla bağlanan Önder Özen, Çek Cumhuriyeti maçı öncesi...

Önder Özen:
Beşiktaş’ın eski futbol direktörü Önder Özen, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in Gökhan Töre ile ilgili yaptığı açıklamalara destek verdi.
Bir televizyon kanalına telefonla bağlanan Önder Özen, Çek Cumhuriyeti maçı öncesi konuşulması gereken şeylerin bu konu olmadığını ifade ederek, "Olayı Aralık başında başkandan duydum. 20 dakika sonra Gökhan’ın evindeydim. Bir olay var, olayda belki silah da var ama silahla Gökhan Töre’nin birlikteliği yok. Ben 21 yaşındaki bir oyuncuya sahip çıktığım için özür dilememiştim, Fatih hoca özür diledi. Ben de şimdi özür diliyorum. Gökhan yaptığı şeyin cezasını çekti. Oyuncunun yem edilmesini doğru bulmuyorum. Bu konunun basında ele alınış şeklini beğenmedim. Olaya çözümleyici yaklaşılmadı. Konu kapansın ve oyuncular spor hayatlarına devam etsin dedik. Konuyu kapatalım ve maça odaklanalım" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327