Orhangazi Belediyesi’nden Eğitime Destek

Ohangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, meclis üyeleri Serkan Ateş ve Halil Kurtulmuş ile birlikte Ahmet Yesevi İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret etti.Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Okul Müdürü Erol Şanlıtürk ile birlikte okulda halen...

Orhangazi Belediyesi’nden Eğitime Destek
Ohangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, meclis üyeleri Serkan Ateş ve Halil Kurtulmuş ile birlikte Ahmet Yesevi İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret etti.
Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Okul Müdürü Erol Şanlıtürk ile birlikte okulda halen devam eden tadilat çalışmalarını inceledi. Okul girişinde bu sen ilk kez 1. sınıfa başlayan minik öğrencilerin büyük ilgisi ile karşılanan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, okuldaki tadilat çalışmalarını incelemeden önce öğrencilerle bir süre ilgilendi ve onlarla fotoğraf çektirdi. Çağlayan, okulun giriş katında yapımına başlanan yaklaşık 100 kişi kapasiteli çok amaçlı salonun yanı sıra aynı katta yapımı devam eden depo ve beden eğitimi alanlarında incelemelerde bulundu. Daha sonra sınıfları gezen Çağlayan, sınıflardaki tadilat çalışmalarını inceledi. Okul müdürü Erol Şanlıtürk, Çağlayan’a yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi aktardı. Çalışmaların gelecek hafta tam manası ile başlayacak olan yeni eğitim öğretim dönemine yetişeceğini de belirten yetkililer, yalnızca çok amaçlı salonun bir hafta gecikme ile hizmete gireceğini kaydettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327