Ortak Yaşama Kültürü Ve Felsefesi Semineri

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ve Türk Felsefe Derneği işbirliğiyle 16 Ocak’ta Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde "Ortak Yaşama Kültürü ve Felsefesi Seminerleri" düzenlenecek.Toplumda demokrasi...

Ortak Yaşama Kültürü Ve Felsefesi Semineri
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ve Türk Felsefe Derneği işbirliğiyle 16 Ocak’ta Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde "Ortak Yaşama Kültürü ve Felsefesi Seminerleri" düzenlenecek.
Toplumda demokrasi kültürünün ve bilincinin gelişmesine, farklılıklara saygı, başkalarının fikirlerini ifade etmelerinde fırsat tanıma, mezhepsel, siyasal etnik kutuplaşmaların önlenerek uzmanlaşma eğiliminin artmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen seminerde, Türk Felsefe Derneği’nden Prof. Dr. Ahmet İnam, Doç. Dr. Levent Bayraktar, Doç. Dr. Kazım Arıcan, Doç. Dr. Şamil Öcal, Akdeniz Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Öner Bilgin konuşmacı olarak yer alacak.
Seminerin oturum yöneticiliğini ise Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Aslan yapacak. ‘Ortak yaşama Kültürü ve Felsefesi Semineri’ne tüm Antalyalıların davetli olduğu bildirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327