Oyuncak Evi Yeni Konuklarıyla Eğitime Başladı

Odunpazarı Belediyesi Oyuncak Evi ve Kütüphanesi, yeni eğitim öğretim döneminde de çocukların gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor.Konu ile ilgili olarak belediyeden yapılan açıklamada, Oyuncak Evi ve Kütüphanesinin temel amacının, çocukların...

Oyuncak Evi Yeni Konuklarıyla Eğitime Başladı
Odunpazarı Belediyesi Oyuncak Evi ve Kütüphanesi, yeni eğitim öğretim döneminde de çocukların gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor.
Konu ile ilgili olarak belediyeden yapılan açıklamada, Oyuncak Evi ve Kütüphanesinin temel amacının, çocukların kendilerini ifade edebilen, çevresiyle olumlu ilişki kurabilen, sorumluluk duygusu kazanmış, araştırma ve öğrenmeye açık, sevgi dolu mutlu bireyler olarak yetiştirilmesine katkı sağlamak olduğu belirtildi.
Açıklamada, “Oyuncak Evi ve Kütüphanesi, yeni dönemde 120 çocuğa kütüphane ve kişisel gelişime katkı sağlayan eğitim hizmeti veriyor. "Al Götür Oyna Getir" sloganıyla çocuklara merkezde bulunan oyuncakları belirli bir süre için evlerine götürme imkânı sağlayan Oyuncak Evi ve Kütüphanesi, çeşitli gezi ve ziyaretlerin yer aldığı sosyal aktivitelerle de çocuklara birçok alanda bilgi sahibi olma şansı sunuyor” denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327