Özbek Asıllı Abdullah Buhari Son Yolculuğuna Uğurlandı

Uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Özbek asıllı Abdullah Buhari, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.İhsan İlmi Hizmetler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Abdullah Buhari, Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi’ndeki...

Özbek Asıllı Abdullah Buhari Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Özbek asıllı Abdullah Buhari, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
İhsan İlmi Hizmetler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Abdullah Buhari, Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi’ndeki dernek binası önünde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti. Buharı için bugün Fatih Cami’nde cenaze töreni düzenledi. Cuma namazının ardından düzenlenen cenaze töreni Buhari’nin eşi, kızı ve sevenleri katıldı. Buhari’nin eşi ve cenaze törenine katılanlar uzun süre gözyaşı döktü. Buhari’nin eşi tabutu bir an olsun terk etmezken, cenaze törenine katılan vatandaşlar, tekbir getirerek yaşanan suikasti protesto etti. Cenaze namazını, Buhari’nin yakınlarından bir imam kıldırdı. Kılınan cenaze namazının ardından Buhari’nin cenazesi omuzlara alınarak cenaze aracına yerleştirildi.
Cenaze, toprağa verilmek üzere Eyüp Mezarlığı’na götürüldü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327