(özel Haber) Cezaevi Aracına Kaza Kurşunu

Malatya Adliyesi’nde görevli personelin tabancasından kazaen çıkan kurşun, cezaevi aracına saplandı. Kazada araç sürücüsü hafif şekilde yaralandı.Olay, Malatya Adliyesi önünde meydana geldi. N.M. (47) idaresindeki cezaevine ait 06 BP 8112...

(özel Haber) Cezaevi Aracına Kaza Kurşunu
Malatya Adliyesi’nde görevli personelin tabancasından kazaen çıkan kurşun, cezaevi aracına saplandı. Kazada araç sürücüsü hafif şekilde yaralandı.
Olay, Malatya Adliyesi önünde meydana geldi. N.M. (47) idaresindeki cezaevine ait 06 BP 8112 plakalı mahkum taşıyan araç, adliyeden ayrılmak üzereyken görevli bir kişinin tabancasından bilinmeyen bir şekilde kazaen çıkan kurşun araca saplandı. Kurşun, şoförün bulunduğu taraftaki kelebek camdan girerek aracın ön camına saplandı Kurşunun camdan içeri girmesi ile savrulan cam parçaları şoför N.M.’nin yaralanmasına neden oldu..Olayda hafif yaralanan N.M., ambulansla Malatya Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Kaza kurşununun araç şoförü ile ön kısımda bulunan cezaevinde görevli jandarma personeline denk gelmemesi büyük bir şans olarak değerlendirildi.
Cezaevi aracında yapılan incelemenin ardından araç yerinden kaldırıldı.
Tabancanın kazaen ateş alması sonucu olayın meydana geldiği ve herhangi bir kasıt ya da art niyet bulunmadığı belirtildi.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327