(özel Haber) Dursunbey’de Kedi Kurtarma Operasyonu

Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde elektrik direğinde mahsur kalan minik kedi, 3 saat sonra itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.Dursunbey ilçe merkezinde bulunan Bozyokuş Mahallesi’nde elektrik direğine demir tırmanan kedi burada mahsur kaldı....

(özel Haber) Dursunbey’de Kedi Kurtarma Operasyonu
Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde elektrik direğinde mahsur kalan minik kedi, 3 saat sonra itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
Dursunbey ilçe merkezinde bulunan Bozyokuş Mahallesi’nde elektrik direğine demir tırmanan kedi burada mahsur kaldı. Kediyi direkte gören mahalleli durumu yaklaşık üç saat sonra itfaiyeye bildirdi. Direğin ucunda mahsur kalan kedi aşağı inmek için birçok yol denedi, fakat bir türlü inemedi. Kedinin annesi de mahsur kalan yavrusunu direğin altında saatlerce bekledi. Direkte mahsur kalan kedi, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi itfaiye aracının gelmesi ile Belediye Sosyal Hizmetler Müdürlüğü personelince bulunduğu yerden indirildi. Saatlerce direkte mahsur kalan kedi, yere iner inmez yiyecek bulmak için çöp kutusuna koştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327