(özel Haber) İlginç Evlenme Teklifine “evet” Yanıtı Geldi

Bilecik’te sevdiği kıza balkondan sarkıttığı pankart ve yere döşenen meş’aleler ile ilginç bir şekilde evlenme teklifi eden genç, aldığı “Evet” yanıtı karşısında büyük mutluluk yaşadı.Bilecik’te Ömer Doğru isimli genç,...

(özel Haber) İlginç Evlenme Teklifine “evet” Yanıtı Geldi
Bilecik’te sevdiği kıza balkondan sarkıttığı pankart ve yere döşenen meş’aleler ile ilginç bir şekilde evlenme teklifi eden genç, aldığı “Evet” yanıtı karşısında büyük mutluluk yaşadı.
Bilecik’te Ömer Doğru isimli genç, uzun süredir birlikte olduğu Fatma Akçay’a ilginç bir evlenme teklifi yapmak için hazırlık yaptı. Doğru, merkez Şadırvan mevkinde arkadaşları ile birlikte sokakta bir organizasyon düzenledi. Bir evin balkonuna, üzerinde sevgilisi ile birlikte çekilmiş resminin olduğu “Benimle evlenir misin, seni seviyorum” yazılı büyük pankart asan, yere döşenen meş’ale yerleştirip çiçek buketi hazırlayan Ömer Doğru, yaptığı evlenme teklifine “Evet” yanıtını alınca büyük sevinç ve heyecan yaşayarak kız arkadaşına sıkıca sarıldı. Heyecandan ne diyeceklerinin bilemeyen çiftin mutlulukları gözlerinde okundu.
İlginç evlenme teklifi alan Fatma Akçay ise; böyle bir şeyi beklemediği ve bu durumdan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327