(ÖZEL HABER) POLAT’A TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN ANNE SÜTÜ GELİYOR

Edirne’nin Keşan ilçesinde beyincik kanserine yakalanan İsmet Polat Can’ın tedavi olması için gereken anne sütü için, Türkiye’nin her yerinden destek geliyor.Yaklaşık 9 ay önce baş ağrısı sonucu gittiği hastanede beyincik kanseri teşhisi...

(ÖZEL HABER) POLAT’A TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN ANNE SÜTÜ GELİYOR
Edirne’nin Keşan ilçesinde beyincik kanserine yakalanan İsmet Polat Can’ın tedavi olması için gereken anne sütü için, Türkiye’nin her yerinden destek geliyor.
Yaklaşık 9 ay önce baş ağrısı sonucu gittiği hastanede beyincik kanseri teşhisi konulan 19 yaşındaki İsmet Polat Kaşıkçı, hastalıktan kurtulmak için alması gereken kemoterapi tedavisini kan değerleri düşük olduğundan dolayı alamıyor, kan değerlerinin yükselmesi için gerekli olan anne sütünü bulamıyordu.
İsmet Polat Kaşıkçı’nın annesi Türkan Kürklüoğlu, Kaşıkçı’nın durumuyla ilgili haberlerin çıkmasının ardından Türkiye’nin bir çok yerinden anne sütü göndermek isteyen kişilerin kendisini aradığını söyledi.
Bir özel ilaç firması aracılığıyla çok sayıda anne sütünün dondurulmuş olarak kendisine gönderildiğini söyleyen Kaşıkçı, telefonlarının da susmadığını, her gün çok sayıda kişinin anne sütü göndermek için kendisini aradığını ifade etti. Kürklüoğlu, "En az 300-400 tane telefon aldım. Anneler bu konuya çok duyarlı. Babalar, hatta dedeler bile döndüler bize. Gönderen bütün herkes anne sütü poşetlerine koyarak ve dondurarak göndermişler. Tüm annelere, anne duygusuyla benimle empati kurup yaşayan herkese çok teşekkür ederim. Çok güzel talep geldi. 3 günden beri oğluma verebildiğim kadar süt veriyorum" dedi.
İsmet Polat Kaşıkçı da kendisine gönderilen sütler nedeniyle mutlu olduğunu ifade ederek, "Herkese çok teşekkür ederim" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327