Özkan: “bu Sene De Sürpriz Galibiyetlere İmza Atacağız”

Canik Belediyespor Takım Menajeri Nida Gencer Özkan, takımın geçen sene olduğu gibi bu sene de sürpriz galibiyetlere imza atacağını söyledi.Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Samsun temsilcisi Canik Belediyespor yeni sezon...

Özkan: “bu Sene De Sürpriz Galibiyetlere İmza Atacağız”
Canik Belediyespor Takım Menajeri Nida Gencer Özkan, takımın geçen sene olduğu gibi bu sene de sürpriz galibiyetlere imza atacağını söyledi.
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Samsun temsilcisi Canik Belediyespor yeni sezon hazırlıklarını Hasan Doğan Spor Salonu’nda sürdürüyor.
Takımın son durumu hakkında bilgi veren Canik Belediyespor Takım Menajeri Nida Gencer Özkan, “Takımımız şuanda kolej ekibi gibi çok çalışıyor. Hocamızın yaptırdığı yoğun programlarla çok yoruluyoruz ama bunların meyvelerini lig içersinde toplayacağımızı düşünüyorum. Geçen seneki sürpriz Fenerbahçe gibi galibiyetlere taraftarlarımızın hazır olmasını istiyorum. Biz de o çerçevede çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu sene yaptığımız transferler çok yerinde ve isabetli oldu. Bu sene Samsunlu basketbol severlere gurur dolu bir sene yaşatacağız. Baş antrenörümüz bu sene çok efor ve emek sarf ediyor. İnşallah bunların karşılığını bu sene alacağız” dedi.
Oyuncular arasında iyi bir uyum olduğunun altını çizen Özkan, “Takıma yeni katılan oyuncularımız belli dönemlerde başka takımlarda beraber oynayan oyuncular olduğu için uyum sorunu fazla yaşamayacağız. Aralarında çok müthiş bir sinerji ve hava var. Oyuncular arasında şuanda çok güzel bir arkadaşlık ve kardeşlik var. Oyuncular inanın idmanların bitmesini istemiyorlar” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327