Özlem Yıldız sessizliğini bozdu!

Sunucu Özlem Yıldız, Kanal D'deki '2.Sayfa' programına özel açıklamalar yaptı. Geçen günlerde oğlunun yanında gözaltına alınan eski eşine destek olan Yıldız 'Biz güçlü bir aileyiz' dedi

Özlem Yıldız sessizliğini bozdu!

Özlem Yıldız'ın eski eşi Sinan Serter oğlu Demir ile Uludağ'a tatile gitmişti. Serter, alacaklıların şikayeti üzerine Uludağ'da jandarma ekipleri tarafından oğlunun yanında gözaltına alınmıştı. Haberi alan Özlem Yıldız, hemen oğlunun yanına gitmiş ve bu süreçte de eski eşine destek olmuştu.

Konuyla ilgili sessizliğini bozan Özlem Yıldız, şunları söyledi:

''Kurşun döktürdüm, hep dua okuyorum. Sinan'ın hayatı sıkıntılı bir süreç. Hep söylediğim bir şey var Allah düşmanımın başına vermesin.

'BİZ GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ'

Bunlar ticaret hayatında herkesin başına geliyor. Biz aile olarak bundan çok etkilendik. Bunun benim eski eşimin olması bir şey değiştirmiyor, sonuçta çocuğumun babası. Hayatımın sonuna kadar da hep böyle kalacak. Çok etkilendim çok üzüldüm ama hayat bizi sınavlarla test ediyor. Biz güçlü bir aileyiz.

Demir'İn babası ile yaptığı üç günlük bir tatildi bu, ben Demir etkilenmesin diye 2 gün daha kaldım. Anne olmak çok büyük sorumluluk.

Hayatta bu tip testlerden geçerken kendinizden önce hep evladınızı düşünüyorsunuz. Daha 11 yaşında ben bu olaydan etkilenmesin diye elimden gelen her şeyi yaptım. Bu konu hakkında ilk kez konuşuyorum artık kapansın.''

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327