Palandöken Belediyesi Boksörün Milli Gururu

Palandöken Belediyesi Spor Kulübünün başarılı boksörlerin den 50 kiloda Ahmet Otcu Avrupa Şampiyonası seçmelerin de yaptığı üç müsabakayı da kazanarak 30 Ekim 9 Kasım tarihlerin de Rusya’nın Anapa şehrin de yapılacak olan Avrupa Şampiyonasın...

Palandöken Belediyesi Boksörün Milli Gururu
Palandöken Belediyesi Spor Kulübünün başarılı boksörlerin den 50 kiloda Ahmet Otcu Avrupa Şampiyonası seçmelerin de yaptığı üç müsabakayı da kazanarak 30 Ekim 9 Kasım tarihlerin de Rusya’nın Anapa şehrin de yapılacak olan Avrupa Şampiyonasın da ülkemizi ve şehrimizi temsil edecek.
Konu ile ilgili teknik bilgi veren Palandöken Belediye Spor Kulübün Boks Takımın Milli Antrenör Gürkan Sönmez, Belediyemizin Boks Kulübü bünyesinde bulunan 1 sporcunun milli takım hazırlık kampına önce çağrıldığını yapılan seçmeler de üç rakibini de yenerek Avrupa Şampiyonası için ülkemizi temsil etmeye hak kazandığını belirterek; “Palandöken Belediyesi Spor Kulübü boks takımı olarak başarı çıtamızı yükselttiğimiz için seviniyoruz. Başarımızı daha da arttırmak için çok çalışacağız. Başkanımızın katkı ve destekleriyle bugüne kadar büyük başarı elde ettik. Allah izin verirse Avrupa’da ülkemizi temsil edecek olan sporcumuz turnuvada en iyi derecelerle gelmelerini temenni ediyoruz. Kazanılacak bu başarı önce belediyemize daha sonra sporcularımızın kendilerine ve eğitim hayatlarına önemli bir katkı sunacaktır” diye konuştu.
BAŞKAN BULUTLAR,“ DESTEK BİZDEN BAŞARI SİZDEN”
Takım çalışmaları hakkında Milli Antrenör Gürkan Sönmez den bilgi alan Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar ise sporcunun Milli Takıma çağrılmasından dolayı son derece mutlu olduklarını ifade etti.
“Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız’ diyen Belediye Başkan Orhan Bulutlar, sporculara gerekli desteğin verildiği taktirde büyük başarılar elde edeceğine inandıklarını kaydederek; “Sporcularımız bir çok organizasyon da yer alarak gerçekten önemli sonuçlarla ve derecelerle döndüler. Bu başarılarından dolayı kendilerini bir kere daha tebrik ediyorum. Dereceye giren 1 sporcumuz Milli Takıma katılmaya hak kazandı. Seçilen sporcumuzun Ülkemizi Avrupa Şampiyonasında en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327