Palerium Avm’den Hediye Yağmuru

Erzurum’un çiçeği burnunda alışveriş merkezi Palerium AVM’de hediye yağmuru başladı. Yeni yıla müşterilerine sürpriz yaparak hızlı bir giriş yapan Palerium AVM, önümüzdeki mart ayının sonunda yapacağı çekilişle üç kişiye otomobil...

Palerium Avm’den Hediye Yağmuru
Erzurum’un çiçeği burnunda alışveriş merkezi Palerium AVM’de hediye yağmuru başladı. Yeni yıla müşterilerine sürpriz yaparak hızlı bir giriş yapan Palerium AVM, önümüzdeki mart ayının sonunda yapacağı çekilişle üç kişiye otomobil verecek.
Erzurum’un merkezi yeri Cumhuriyet Caddesi’nde yaklaşık 9 aydan bu yana hizmet verdiklerini belirten Palerium AVM Genel Müdürü Musa Keskin, vatandaşın gösterdiği ilgiyi karşılıksız bırakmama kararı aldıklarını söyledi. Palerium AVM’nin herkesin kolaylıkla ulaşabileceği, yürüme mesafesinde bir noktada bulunduğunu belirten Keskin, “Bu nedenle ilgi odağıyız. İnsanımız Palerium AVM’ye kolaylıkla geliyor, huzur ortamında alışverişini yapıyor, dinleniyor ve yine huzur içinde alışveriş merkezimizden ayrılıyor” dedi.
Yeni yıla, vatandaşın gösterdiği yoğun ilgiyi karşılıksız bırakmama adına sürprizlerle girdiklerini kaydeden Musa Keskin, “Her 75 liralık alışverişe bir çekiliş hakkı” verdikleri bir kampanya düzenlediklerini kaydetti. Milli Piyango İdaresi’nin denetiminde başlattıkları kampanyada 3 kişiye birer otomobil, 3 kişiye birer televizyon, yine 3 kişiye birer tablet, 3 kişiye de birer note4 vereceklerini bildiren Keskin, çekilişin noter huzurunda 31 Mart 2015 tarihinde yapılacağını vurguladı.
Palerium AVM’de yeniliklerin süreceğini, çok yakın bir gelecekte Doğu’nun en büyük eğlence merkezinin alışveriş merkezinin en üst katında hizmet vermeye başlayacağını hatırlatan Genel Müdür Keskin, “Palerium AVM bu haliyle bir çekim gücü oluşturacak, dolayısıyla çevre il ve ilçelerden özellikle hafta sonlarında ya da bayram tatillerinde çok sayıda insanın Erzurum’a gelmesine imkan sağlayacak” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327