Park Halindeki Traktör Yakılmak İstendi

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde, park halindeki bir traktör kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateşe verilerek yakılmak istendi.Edinilen bilgiye göre, olay gece geç saatlerde Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana geldi. Yemlihan Tosun’a ait 02...

Park Halindeki Traktör Yakılmak İstendi
Adıyaman’ın Kahta ilçesinde, park halindeki bir traktör kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateşe verilerek yakılmak istendi.
Edinilen bilgiye göre, olay gece geç saatlerde Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana geldi. Yemlihan Tosun’a ait 02 KA 926 plakalı traktör, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce yakılmak istendi. İnşaat halindeki evin garaj kısmında bulunan traktörün motor ve koltuk bölümü çevreden toplanan bez, odun, gazete ve naylon gibi malzemelerle ateşe verilmek istendi. Tutuşan malzemeler sadece traktörün koltuğunun yanmasına neden olurken, diğer yerler şans eseri alev almadan kendiliğinden söndü. Olay traktör sahibinin sabah uyandıktan sonra inşaata girmesiyle ortaya çıktı. Yaşanan durum sonrası emniyete haber verildi. Olay yeri inceleme ekipleri yanan traktör üzerinde inceleme yaptı. Traktörün kim ya da kimler tarafından yakılmak istendiği araştırılıyor.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327