Parklardaki Mobilyalar Tahrip Edildi

Atatürk Mahallesi Kırklar Caddesi üzerinde bulunan parkta ki oturma grupları, kimliği belirsiz kişiler tarafından tahrip edildi.Parklarda bulunan oturma gruplarının içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluk bilinci taşımayan kişiler tarafından...

Parklardaki Mobilyalar Tahrip Edildi
Atatürk Mahallesi Kırklar Caddesi üzerinde bulunan parkta ki oturma grupları, kimliği belirsiz kişiler tarafından tahrip edildi.
Parklarda bulunan oturma gruplarının içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluk bilinci taşımayan kişiler tarafından tahrip edildiğini belirterek verilen zararın Erzincan Belediyesine değil, halka verildiğini belirten Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, “Ne yazık ki bu durum Belediyemizin önemli sorunlarından biri. Halkımızın ortak kullanım ve yaşam alanlarında yapılan bu hizmetlere zarar vermek tasvip edilir bir durum değildir. Bu tür sorumsuz davranışları asgari düzeye indirmek, halkımızın ortak kullanım alanlarını koruyup kollamaları ile mümkündür. Böylesine durumlarla karşılaşan halkımızın her saatte alo belediye 153’e haber verebilirler.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327