Pastanede dehşet! Ortalık kan gölüne döndü

Gaziantep'te, pastanede karşılaşan iki husumetli tartışmaya başladı. Tartışma, kısa sürede büyüyüp, kavgaya dönüştü. Ortalık kan gölüne göndü.

Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi Çıksorut Mahallesi'nde yaşayan ve babasını küçük yaşta kaybeden Hüseyin A.(25), en yakın arkadaşı Mehmet Kara ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmış, aynı mahallede yaşayan arkadaşlar, simit fırınında karşılaşınca birbirleri ile kavga etmişti. Hüseyin A, cebinden çıkardığı bıçakla, arkadaşı Mehmet Kara'yı yaralayarak, olay yerinden kaçmıştı. Mehmet Kara ise kaldırıldığı Ersin Arslan Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetmişti.

Kavganın görüntüleri simit fırının güvenlik kameralarına yansıdı. Simit almaya fırına giren Hüseyin A'nın peşinden fırına giren arkadaşı Mehmet Kara ile tartışması ve yaşanan arbede güvenlik kameraları ile kaydedildi. Olayın ardından ise Hüseyin A'nın motosikletine binerek, fırından ayrılması yer alıyor.

Olay yerinden kaçtı

Öte yandan Hüseyin A'nın yakanlaması için çalışma sürerken, otopsi işlemlerinin ardından ailesi tarafından Gaziantep Adli Tıp Kurumundan alınan Mehmet Kara, Asri Mezarlıkta defin edildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327