Pazarlar İlçesinde Buzlu Yollar Tuzlanıyor

Kütahya’nın Pazarlar İlçesinde buzlanmaya karşı yollarda tuzlama çalışması başlatıldığı belirtildi. Kar yağışı sonrasında ilçede yollarda buzlanmanın yaşanması üzerine belediye ekipleri harekete geçti. Belediye tarafından görevlendirilen...

Pazarlar İlçesinde Buzlu Yollar Tuzlanıyor
Kütahya’nın Pazarlar İlçesinde buzlanmaya karşı yollarda tuzlama çalışması başlatıldığı belirtildi. Kar yağışı sonrasında ilçede yollarda buzlanmanın yaşanması üzerine belediye ekipleri harekete geçti. Belediye tarafından görevlendirilen ekip tüm mahallelerde tuzlama çalışması başlattı.
Sürücülerin ve yayaların zorluk yaşamaması için gerekli önlemleri aldıklarını belirten Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, “Araç ve yaya trafiğinde yaşanacak olumsuzlukları önlemek için kar yağışı sonrasında oluşan buzlanma ve don olaylarına karşı Fen işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçedeki ana arter ve sokaklarda kar temizliği ile tuzlama çalışması yapıyor. Oluşturulan ekip, ilçenin çeşitli yerlerine yaklaşık 4 ton kumlu tuzu buzlu yollara döktü. İlçe merkezinde başlayan tuzlama çalışmaları mahalle aralarında da devam etmektedir. Sınırlı araç ve ekipman ile vatandaşlarımızın mağdur olmaması için operatörlerimizi nöbetleşe görevlendirip çalışmalarımız gecede devam etmektedir ” diye konuştu.(MB-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327